Všetky kategórie

Granulátor

home>Produkty>Granulátor

1
Výrobná cena 2021 GLX-15 Automatický valcový zhutňovač Granulátor GMP štandardný suchý granulovací stroj unikátny pneumatický vibračný triediaci systém

Výrobná cena 2021 GLX-15 Automatický valcový zhutňovač Granulátor GMP štandardný suchý granulovací stroj unikátny pneumatický vibračný triediaci systém


Popis

Ako používať prášok CBD?

Univerzálny plnoautomatický granulátor GLX-15 je najpokročilejší domáci granulátor na svete, ktorý je navrhnutý a vyvinutý na základe konceptov GMP a charakteristík čínskych patentovaných liekov a biochemických liekov. Široko sa používa na granuláciu v takých priemyselných odvetviach, ako je farmácia, potravinárstvo a chemické inžinierstvo, čo je obzvlášť použiteľné na granuláciu materiálov náchylných na rozklad a neúčinné alebo aglomerované pri kontakte s mokrom a teplom. Zrná, ktoré vyrába, sa priamo používajú na balenie granúl, tabliet a plnených kapsúl.

Vlastnosti

1. Automatické podávanie podtlakového prúdu vzduchu umožňuje dopravu prášku v uzavretom potrubí, ktoré zastavuje lietanie prachu.

2. Reverzné otáčanie konštantného krútiaceho momentu Nemecký servomotor poháňaný dvojzávitovkou dosahuje vysokú účinnosť a presnosť podávania, čo zaručuje kvalitu listov.

3. Vysoko presný pneumaticky ovládaný excentrický valec nastavuje rozmer hrúbky plechu, čím zaisťuje rovnobežnosť chodu dvoch prítlačných kolies a umožňuje rovnomernú hrúbku plechu a tvrdosť plechu.

4. Účinok zrnitosti zakriveného povrchu typu W – režim usporiadania je vynikajúci a jemného prášku je menej.

5. Jemný prášok z vibračného sitovacieho zariadenia s prúdením vzduchu je priamo odsávaný vákuom a rýchlosť hotového jemného prášku je riadená na 5 % pod.

6. Celkový ľahko odnímateľný dizajn, ktorý trvá len 20 minút, uľahčuje čistenie a robí čistenie ľahko prijateľné

7. Pred ukončením práce samonastaviteľná podtlaková vzduchová pumpa predčistí pracovnú komoru stroja a odsaje zvyškové liečivé prášky vo vedre s materiálmi, nakladacom valci, obvode lisovacieho kolesa, celozrnnej a sitovej časti.

8. Špičková konfigurácia PLC a 10" dotykovej obrazovky presne riadi podávanie, tlak, moment sily, rýchlosť, receptúru, hrúbku plechu, množstvo dodávaného prášku a preosievanie atď. a spustí zobrazenie údajov a môže tiež nahrať server alebo výtlačok spoločnosťou IDS.

9. Režim špirálového podávania syntetizoval výhody vertikálneho a plochého podávania a medzitým sa vyhol nevýhodám vertikálneho a plochého podávania.

10. Jedinečný pneumatický vibračný skríningový systém môže koordinovať hviezdicový ventil, aby sa udržal výtok materiálov a recyklácia tenkého prášku. Môže kontrolovať rýchlosť tenkého prášku hotových výrobkov pod 5%.

11. Otočná elektrická skriňa má kompaktnú konštrukciu. Pre užívateľa je jednoduchá údržba.

12. Plne uzavretý box na výrobu granúl môže koordinovať radiálne nahor a nadol lisovacie kladky a axiálny priestor, takže môže spĺňať všetky požiadavky na lisovanie rôznych druhov práškových tabliet. Skladá sa zo sita typu W, kladky na organizovanie granúl typu ozubeného kolesa, triediacich kladiek typu vlny. Takže granule sú dobre organizované, s nižšou mierou tenkého prášku.

13.Je možné automaticky zdvihnúť podávač, aby koordinoval hviezdicový typ a skrutkovú tyč, aby pokračoval v podávaní materiálov do lisovacej kladky, aby sa vyrovnala hrúbka a tvrdosť tabliet.3. Režim špirálového podávania syntetizoval výhody vertikálneho a plochého podávania a medzitým sa vyhol nevýhodám vertikálneho a plochého podávania.

14. Jedinečný pneumatický vibračný skríningový systém môže koordinovať hviezdicový ventil, aby sa udržal výtok materiálov a recyklácia tenkého prášku. Môže kontrolovať rýchlosť tenkého prášku hotových výrobkov pod 5%.

15. Otočná elektrická skriňa má kompaktnú konštrukciu. Pre užívateľa je jednoduchá údržba.

16. Plne uzavretý box na výrobu granúl môže koordinovať radiálne nahor a nadol lisovacie kladky a axiálny priestor, takže môže spĺňať všetky požiadavky na lisovanie rôznych druhov práškových tabliet. Skladá sa zo sita typu W, kladky na organizovanie granúl typu ozubeného kolesa, triediacich kladiek typu vlny. Takže granule sú dobre organizované, s nižšou mierou tenkého prášku.

17. Môže automaticky zdvihnúť podávač, aby koordinoval hviezdicový typ a skrutkovú tyč, aby pokračoval v podávaní materiálov do lisovacej kladky, aby sa vyrovnala hrúbka a tvrdosť tabliet.

Využitie

2

Podrobnosti o stroji Balenie

Detail stroja

3
4

6


technické údaje
Modelka        GLX-15

Kapacita tabletovania        

kg / h3 ~ 15
Granulačná kapacitakg / h3 ~ 10
Rýchlosť otáčania prítlačného valcarpm3 ~ 15
Rýchlosť otáčania prítlačného valcarpm20 ~ 200
Rýchlosť otáčania vyrovnávaniarpm5 ~ 70
Špecifikácia zrnaΦ/ mm10~80 / 2~0.18
Prítlak prítlačného valcaKN        730
Tlak zdroja vzduchuMpa        0.4 ~ 0.7
spotreba vzduchum³ / min/
Výkon hlavného strojaKw8
Výkon pomocného strojaKw0.75
Hmotnosť hlavného strojaKg800
Celkový rozmerD x Š x V mmX x 1000 1000 1600


OTÁZKA