Všetky kategórie

Firemný profil

home>O nás>Firemný profil

Spoločnosť Zhejiang Future Machinery Co., Ltd založená v roku 1993. Spoločnosť sa vždy zameriavala na vývoj čínskych farmaceutických strojov a prekonávanie európskej technickej úrovne farmaceutických strojov a na výskum a vývoj nových farmaceutických strojov. Držiac sa konceptu „orientovaného na humanizmus a splácať krajine“ sme neustále ponúkali efektívnejšie, inteligentnejšie, nižšiu spotrebu energie a stabilnejšie nové produkty, ktoré boli chválené všetkými úrovňami vlády a získali ocenenia a silnú podporu a uznanie od zákazníkov.

Spoločnosť berie blistrový baliaci stroj a rôzne granulovacie stroje ako dva hlavné produkty série. A zaviazaný poskytovať zákazníkom celý rad pevných prípravkov a riešení.

S ročnou výrobnou kapacitou nad 10 miliónov USD sa produkty vyrobené touto spoločnosťou predávali vo viac ako 30 provinciách (obciach) alebo autonómnych okresoch v Číne a vyvážali do viac ako 30 krajín alebo regiónov vrátane Spojených štátov, Kanady, Brazílie, Austrálie. , Rusko, Malajzia, Vietnam, Taiwan, Macao, Nemecko, Bangladéš, India. Spoločnosť má kancelárie a distribútorov v Rusku, Pakistane, Spojených štátoch, Austrálii, Indii, Nemecku, Bangladéši a na iných miestach. Produkty boli uvedené do výrobnej prevádzky viac ako 2000 domácimi a medzinárodnými farmaceutickými spoločnosťami, získali vysoko hodnotenú povesť v ústnom podaní a vybudovali atraktívny firemný imidž a slávnu značku tejto spoločnosti.

Spoločnosť prešla systémom kvality ISO9001 a certifikátom CE, pričom všetky organizujú výrobu v súlade s pracovným právom a bezpečnostnou výrobnou nízkou prísne.

Naša spoločnosť srdečne privíta priateľov z rôznych kruhov a nových i starých zákazníkov, ktorí nás navštívia obchodne a ruka v ruke s nami vytvorí ešte svetlú budúcnosť.


Hlavné produkty:
Granulovací stroj
Granulátor s vysokým strihom
Miešací stroj
Stroje na balenie blistrov
Automatický vysokorýchlostný stroj na balenie blistrov
Vysokorýchlostný stroj na balenie blistrov